Background Image

Projekty

Prace nad projektem rozpoczynamy od spotkania na działce. Omawiamy wstępnie przeznaczenie ogrodu, poznajemy Państwa potrzeby i wymagania. Wsłuchujemy się w oczekiwania i dylematy. Analizujemy również czas, jaki może być przeznaczony na urządzenie przestrzeni, a potem na pielęgnację.

Prosimy o przygotowanie rzutów i planów działki oraz oglądamy teren. Po ustaleniu zakresu opracowania przekazujemy ofertę cenową. Jeśli spotka się ona z akceptacją podpisujemy umowę oraz wykonujemy inwentaryzację i pomiary stanu istniejącego. Na następnym spotkaniu omawiamy projekt koncepcyjny, mianowicie układ komunikacyjny i lokalizację elementów małej architektury. Może to być altana, trejaż, fontanna, siedziska, meble ogrodowe, kwietniki. Sugerujemy oraz  dobieramy materiały, wprowadzamy zmiany,  ustalamy szczegóły.  Kolejnym krokiem jest skomponowanie całości planu, dodanie tekstur, koloru, detali oraz roślin w konkretnych odmianach. Wszystko w jednym celu- aby ogród sprawiał Państwu wiele radości.

Docelowo przekazujemy dokumentację zawierającą:  projekt koncepcyjny 1:100 z opisem, wizualizacje, rzuty wybranych stref, spis roślin z objaśnieniem właściwości  i ilością, oraz w razie potrzeby projekty techniczne. Możemy również przedstawić kosztorys lub polecić sprawdzonych wykonawców.